התחדשות עירונית

בשנים האחרונות הופך ההתחדשות העירונית החץ המוביל של תחום הנדל"ן במדינת ישראל.

רוב בנייני המגורים בארץ וגם מבנים מסוגים נוספים נבנו בעשורים הראשונים לקום המדינה, על פי תקנים משנות ה-30-40. לכן רבים מאד מהם נמצאים כיום במצב של סכנת קריסה. כמובן שאם, כצפוי, תתרחש רעידת אדמה בארץ, אין להם שום סיכוי לשרוד אותה והם יתמוטטו.

בנוסף, בבנייני מגורים שנבנו לפני תום מלחמת המפרץ הראשונה (1991) אינם כוללים חדר מוגן (ממ"ד).

בניית מרחבים מוגנים דירתיים – ממ"דים – היא קריטית להגנה על אזרחי המדינה לאור האיומים הבטחוניים עלינו מכיוונים שונים. כמובן שאין לדעת מתי תפרוץ מלחמה נוספת, אך ניתן לומר בוודאות כי אכן תפרוץ, וכי תכלול בסבירות גבוהה מטחי טילים על חלקים נרחבים מן המדינה. תושבים רבים בישראל עדיין מרוחקים מרחק רב מדי ממרחבים מוגנים ציבוריים או שאינם יכולים להגיע אליהם בזמן. לכן ממ"ד הוא הפתרון היחיד שיכול להגן על שלומכם.


בשל כל העובדות הללו, החליטה המדינה על פרויקט התחדשות עירונית ועל האצת ועידוד פרוייקטים של פינוי-בינוי.

פרוייקטים אלו של התחדשות עירונית פותרים בעיות אלו ובעיות רבות נוספות של חוסר התאמת מבנים לחיים הישראליים המודרניים בכל הנוגע לבטחון, נגישות, חנייה, אקוסטיקה, איטומים, עמידה ועוד ועוד ועוד...

הדירה שלכם לפני...20220131131540.313.jpg
הדירה שלכם אחרי...20220131131538.844.jpg

קבוצת אבי רחמים

השתתפה ויזמה פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית לאורך השנים האחרונות וביצעה אותם על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצון כל הנוגעים בדבר. גם היום אנו עובדים על פרויקטים רבים של התחדשות עירונית באזורים שונים בארץ, ומספקים פתרונות בטוחים, מותאמים ורלוונטיים לבעיות המבנים הישנים.