מקצועיות

מקצועיות היא ערך עליון בחברת אבי רחמים מאז הקמתה, הן בביצוע והן ביזמות.

סטנדרטים אופטימליים של מקצועיות מתאפשרים בשל הנסיון הרב והוותק שצברה החברה לאורך השנים. מנהלי פרוייקטים ותיקים ומנוסים וצוות עובדים מעולה ומסור הנאמן לערכי החברה ומחויב לשביעות רצון לקוחותיה.

בנוסף, אנו עושים שימוש בשיטות ניהול המבטיחות מקצועיות מקסימלית בכל שלב החל מהתכנון ועד לביצוע הפרוייקט, על ידי גמישות ותהליכי קבלת החלטות איכותיים בשיתוף של ההנהלה וצוות העובדים, וכן גורמים חיצוניים רלוונטיים כמו אדריכלים ויועצים בעלי ידע ומעוף, מן השורה הראשונה בישראל.

כל פרוייקט עובר תהליך תכנון דקדקני תוך התאמה אישית לצרכי הרוכשים. בכל פרוייקט אנו יורדים לכל הפרטים הקטנים ומקפידים שהכל יתבצע על הצד הטוב ביותר, לשם השגת התוצאה האיכותית ביותר – חוויית מגורים מושלמת ומהנה, ללא כל דאגות.

במקביל אנו מבטיחים תהליכי בקרת איכות, אמינות ותשומת לב מקצועית בכל שלב.

 

20220131112303.319.jpg

הפורטפוליו העשיר והמגוון שלנו מוכיח את הניסיון הרב שלנו בביצוע ואיכלוס לשביעות רצון הדיירים.

אבי רחמים, יו"ר ובעלי הקבוצה, מעורב בפעילות הקבוצה באופן רציף בכל שלב ועניין.

יועד רחמים, בנו של אבי רחמים, תואר ראשון MBA  כלכלה ומנהל עסקים התמחות בחשבונאות, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצה, ועוסק בניהול שוטף מול כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות קידום פרויקטים חדשים וניהול שוטף של הקבוצה.

עדיאל רחמים, בנו הצעיר של אבי רחמים,  בוגר טכניון, נמצא בפועל בשטח בכל הפרוייקטים, באופן יום יומי ומפקח באופן ישיר על ביצוע בפועל.