פרויקטים

קבוצת אבי רחמים מהווה שם נרדף למקצוענות בענף הבניה מזה עשרות שנים

החברה הוותיקה שהחלה את דרכה אי שם בראשית שנות ה-90, נהנית ממוניטין חסר תקדים לאור שילוב מנצח בין מקצוענות ואיכות עבודה בלתי מתפשרת, ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם הענף על שלל האתגרים והמורכבויות, לצד הקפדה על סטנדרטים יוצאי דופן באמצעות כוח אדם מקצועי מן השורה הראשונה.

הקבוצה משקיעה משאבים כבירים בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית בחיפה והכרמל, מתוך ראייה בחשיבות ההשקעה בבניינים מודרניים בעלי תו תקן בטיחותי הכוללים ממ''דים ובצירוף חומרי גלם מובחרים, כנדבך מרכזי שהינו בלתי נמנע וכזה שיש בו בכדי לשדרג את איכות חייהם של הדיירים.

בין המאפיינים הבולטים של הקבוצה ניתן למנות יכולת איתנות פיננסית גבוהה המסייעת להיערך מבחינה כלכלית ולספק קרקע יציבה עבור הרוכשים, לרבות תנאי תשלום גמישים, יציבות ניהולית ומקצועית המספקת תחושת ביטחון לקהל הלקוחות, הקפדה על גמישות תפעולית וביצוע תכנונים בשקיפות מלאה מול הדיירים, בניסיון להיענות ככל האפשר להעדפותיהם האישיות, וכלה באסטרטגיית הקבוצה החותרת למצוינות בבניה ושדרוג חייהם של הדיירים ללא דופי.

באמצעות המערך המקצועי הרב-גוני בו ניחנת הקבוצה ויכולותיה הבלתי נלאות, יש בידה את היכולת להוביל את ענף הבניה בחיפה בפרט ובאזור הצפון ככלל צעד אחד קדימה.