אודותינו

קבוצת אבי רחמים היא חברת בניה ויזמות מן הוותיקות בארץ. אבי רחמים, בעלים ויו"ר קבוצת אבי רחמים, ספג את הידע המקיף בתחום הבנייה ממשפחתו ומאביו ז"ל יעקב רחמים במשך עשרות שנים. בתחילת שנות ה-90' הקים את החברה ומאז עד היום מוביל ומקדם את התהליכים קדימה.

הערכים שלנו

כחברה ששמה הולך לפניה, הקפידה קבוצת אבי רחמים לאורך כל שנות קיומה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועל איכות העבודה והחומרים בהם היא עושה שימוש, לשביעות רצונם של לקוחותיה. מאז ומתמיד מנהלי ועובדי החברה שמים לנגד עיניהם בראש ובראשונה רמת ביצוע הגבוהה ביותר האפשרית וסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות.

הניסיון שלנו

במשך עשרות השנים בהם פועלת החברה, הקימה ופיתחה מבנים ותשתיות בכל רחבי המדינה, ביצעה עבודות ברשויות מקומיות מדן ועד אילת, וכן פרוייקטים של מגורים ומסחר בארץ ואף במזרח אירופה. החברה השתתפה בפרוייקטים של משרד הבטחון, משרד השיכון, ועוד. בשנים האחרונות החברה יוזמת, מתכננת ומבצעת פרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ.

היתרונות שלנו

  • קבוצת אבי רחמים היא גם קבלן מבצע וגם חברה יזמית, פעילה בארגון הקבלנים ובהתאחדות בוני הארץ.
  • צוות החברה יודע לבצע בדיקות מעמיקות תכנוניות וכלכליות בשלב המקדים לביצוע עסקת נדל"ן – אופן פעולה המבטיח מראש את הצלחת הפרוייקט.
  • המנהלים והעובדים שלנו מתמחים בהכרת צרכי השוק המשתנים כל הזמן, הבנת צרכי הלקוחות וקהלי היעד של הפרוייקטים.
  • המנהלים והעובדים שלנו מתעדכנים, לומדים ומתפתחים כל הזמן, עושים שימוש בטכנולוגיות וטכניקות המתקדמות ביותר בעולם הבנייה לשירות לקוחות החברה.
  • קבוצת אבי רחמים היא חברה משפחתית, שחשוב לה לשמור על אווירה חמימה ושירות ויחס אישיים לכל לקוח. לקוחותינו מקבלים ליווי צמוד וסבלני לכל אורך תהליך התכנון והבנייה.
אבי רחמים <br /><strong>יו"ר ובעלים קבוצת אבי רחמים</strong>
אבי רחמים
יו"ר ובעלים קבוצת אבי רחמים